Drodzy Rodzice i Opiekunowie,

W sobotę 17 grudnia tradycyjnie odbędzie się w naszej szkole Kiermasz Bożonarodzeniowy połączony z Konkursem Kolęd i Pastorałek oraz Gminną Wigilią. W związku z powyższym zwracamy się do Państwa z następującymi prośbami:

1. Zbiórka fantów na loterię
Zbieramy gadżety firmowe (kalendarze, smycze, nośniki pamięci i wszystko inne) , niepotrzebne w domu przedmioty, które nie noszą śladów użytkowania (książki, zabawki itp.)
Przedmioty należy przynosić do wychowawców klas do dnia 10 grudnia.
Pieniądze z loteryjki zasilą konto Rady Rodziców.

2. Świąteczna zbiórka żywności dla najbardziej potrzebujących uczniów naszej szkoły

Od dnia 5 do 17 grudnia prowadzona będzie zbiórka żywności na paczki dla najbardziej potrzebujących uczniów naszej szkoły. W poniedziałek 5 grudnia w wejściu do szkoły na tzw. łączniku zostaną ustawione kosze, do których będzie można wrzucać dary.
Zbieramy tzw. suche produkty: cukier, mąka, makaron, ryż, kasza, puszki(groszek, kukurydza, konserwy), olej, słodycze.
Przedstawiciele do RR proszeni są także o zadeklarowanie swojej obecności w dniach:

Strony: 1 2

Wpłaty na działalność Rady Rodziców można dokonywać u skarbników klasowych,