Szanowni Rodzice i Opiekunowie,

w imieniu Prezydium Rady Rodziców serdecznie dziękujemy Wszystkim biorącym udział w Kiermaszu Bożonarodzeniowym, będącym już od 7 lat inicjatywą Rady Rodziców Szkoły Podstawowej w Halinowie. Wraz z konkursem Kolęd i Pastorałek wpisał się trwale w życie szkoły i Gminy. Wasza obecność przyczyniła się przede wszystkim do milej, świątecznej atmosfery, wspólnie spędzanego czasu oraz pozwoliła po raz kolejny na zebranie środków na statutową działalność Rady.

Ogromne podziękowania należą się wszystkim, którzy czynnie przyczynili się do przygotowania i sprawnego przeprowadzenia Kiermaszu i konkursu. Zarówno rodzicom, uczniom pomagającym w przygotowaniu, Dyrektor Szkoły Podstawowej i pracownikom szkoły, a także partnerowi Kiermaszu – Gminnemu Centrum Kultury.

Dziękujemy.

Strony: 1 2